HYDRA FACE ONE®

CNC Cosmetic Hydra Face One® ierīču tirdzniecība un noma skaistumkopšanas saloniem, kosmetologiemCNC Hydra Face One® ir dermatoloģiskā kopšanas sistēma veselīgas un skaistas ādas atjaunošanai, piešķirot ādai īpaši jauneklīgu mirdzumu.

Ierīces sistēma ir balstīta uz Vortex tehnoloģiju. Tai ir ļoti efektīva iedarbība uz ādu: izvada no ādas porām visus piesārņojumus, netīrumus un taukus, vienlaikus apgādājot ādu ar spēcīgām antioksidanta aktīvām sastāvdaļām.

Antioksidantu aktīvās sastāvdaļas ir īpaši pielāgotas dažādiem ādas tipiem.
Pirmkārt, āda intensīvi tiek atbrīvota no  šūnu atkritumiem, tā attīrās un tādējādi dodot vietu jaunām nepieciešamajām aktīvajām vielām.

Procedūra ir pilnīgi nesāpīga un neprasa atkopšanās laiku.

Ādas transformācija


Jau pēc pirmās procedūras:

 • poras ir redzami sašaurinātas, samazinājušās smalkās līnijas un grumbiņas

Regulāri lietojot:

 • poras samazinās, āda kļūst gludāka un palielinās elastība.
 • tiek noņemti netīrumi un liekais sebums
 • antioksidanti, kas paredzēti dažādiem ādas tipiem, aizsargā un kopj ādu
 • unikāls un nekavējoties redzams efekts

Hydra face one® procedūra tiek veikta, izmantojot kvalitatīvu, ērtu un parocīgu aprīkojumu, ko var iegādāties vai iznomāt ar elastīgiem nosacījumiem.

Lai veiksmīgi veiktu procedūru, produktu klāstā ir aparātkosmētika, kas bagātināta ar aktīvajām vielām, lai nodrošinātu klientiem ilgstošus efektīvus rezultātus. Vēlies uzzināt vairāk par aparātkosmētiku? Nāc pie mums ciemos uz kosmētikas produktu apmācībām! Piedāvājam arī iespēju iztestēt Hydra Face One procedūru uz savas ādas, atnākot uz paraugdemonstrējumu.

KAS IETILPST IERĪCES KOMPLEKTĀ?


Ierīces komplektā ietilpst aparāts, apmācība tā lietošanā un darba līdzekļi atbilstoši  klienta vajadzībām.

Piedāvājam iespēju izmēģināt aparātkosmetoloģijas priekšrocības bez papildu saistībām – 1 mēnesis bezmaksas!

Lai saņemtu iespēju vienu mēnesi bez maksas izmēģināt aparātu, ir jāpiesakās uz apmācību aparāta lietošanā un jāpasūta uzsākšanai nepieciešamie darba līdzekļi. Ja pēc izmēģinājuma mēneša nolemsiet, ka šī iekārta nav domāta jums, šāds lēmums neradīs nekādas papildu saistības.

Ja vēlēsieties savā salonā aparātu izmantot pastāvīgi, varēsiet to nomāt vai iegādāties saskaņā ar mūsu nomaksas un iegādes cenrādi.

KAS IETILPST PIRKŠANAS KOMPLEKTĀ?


Piedāvājam saloniem bezmaksas konsultācijas. Pēc jūsu vēlēšanās varam veikt procedūras paraugdemonstrējumus, lai palīdzētu jums izvēlēties aparātus, kas būs vispiemērotākie jūsu biznesam un jūsu
klientu lokam.

Pirkšanas komplektā ietilpst aparāts un individuāla apmācība tā lietošanā (teorija, prakse un nepieciešamie materiāli). Salonam tiks izsniegts starptautiskais sertifikāts par apmācības sekmīgu pabeigšanu.

Kopā ar aparātu mēs piedāvājam mārketinga komplektu, kurā ietilpst reklāmas materiāli un testeri. Labprāt sadarbosimies ar jums aparātprocedūru reklāmas kampaņu īstenošanā.

Mēs palīdzēsim jums izstrādāt procedūru kursus un izmaksu aprēķinus.

Atkarībā no jūsu izvēlētā aparāta iekļausim piedāvājumā arī nepieciešamos darba līdzekļus uz laiku līdz pat trīsdesmit procedūrām. Pēc tam darba līdzekļus varēsiet ērti iegādāties mūsu tiešsaistes veikalā.

Aparātiem piešķiram 12 mēnešu garantiju. Garantijas periodā pagaidu nomaiņas aparātu piegādājam 48 stundu laikā.

Sazinieties ar mums, lai saņemtu piedāvājumu!


Vēlaties iegādāties vai nomāt kosmetoloģisko aparātu? Sazinieties ar mums!

  (+371) 28449062
   info@beautyinstitute.lv

  Importētājs, izplatītājs:
  CNC Cosmetic Latvia SIA
  Reģistrācijas numurs: 44103128824
  PVN numurs: LV44103128824

  KĀDU APARATŪRU MĒS PĀRDODAM
  UN IZNOMĀJAM?


  Dimantu mikrodermabrāzija (DMD)

  Mikrodermabrāzija jeb mikroslīpēšana ar dimantiem ir maigs un nesāpīgs veids, kā noņemt ādas atmirušās šūnas, lai stimulētu tās struktūras dabīgo atjaunošanos.
  Ādas mehāniskajam pīlingam jeb mikrodermabrāzijai tiek izmantots aparāts, kura uzgaļi veidoti no dabīgajiem dimantiem.

  Nomas cena – sākot no 110 € mēnesī.


  Mezoporācija

  Mezoporācija kā aktīvo vielu bezinjekciju ievadīšanas metode ir maiga un nesāpīga alternatīva mezoterapijai, kurā tiek izmantotas adatas. Tas nozīmē, ka mezoporācijas gadījumā nerodas zilumi, nav nepieciešams rehabilitācijas laiks un nepastāv infekcijas risks.

  Nomas cena – sākot no 120 € mēnesī.


  Micro Needling PRO

  MicroNeedling ir ērti lietojama ierīce ar sīku adatiņu uzgaļiem, kuri ādā rada mikroatveres. Procedūra stimulē ādas mikrocirkulāciju, lai paaugstinātu tās spēju uzsūkt aktīvās sastāvdaļas. Mikroadatu terapija uzlabo aktīvo sastāvdaļu absorbciju ādā aptuveni par 80 %.

  Sazinieties ar mums!


  ColdPLASMA

  ColdPLASMA ir sensacionāls līdzeklis cīņā pret ādas novecošanos, piesārņošanos un tādām problēmām kā pinnes, kuperoze vai iekaisumi. Turklāt ColdPLASMA mazina rozāciju, veicina brūču sadzīšanu un efektīvi aizsargā ādu pret sēnītēm un herpes infekcijām.
  Atšķirībā no lāzerstariem, plazmas metode nerada bojājumus ādas, asins un saistaudu komponentos.

  Nomas cena – sākot no 199 € mēnesī.


  RF liftings

  RF procedūras ir vienīgais veids, kā kosmetologi var ietekmēt dermu. Izmantojot bipolārās, tripolārās un multipolārās radioviļņu modulācijas, tiek sasildīti ādas pamatslāņa audi. Tas veicina kolagēna šķiedru sasaistīšanos un stimulē jauna kolagēna sintēzi. Āda izlīdzinās, un grumbas pazūd bez ķirurģiskas iejaukšanās!

  Nomas cena – sākot no 140 € mēnesī.


  Ādas analizators

  Ādas analizators jums palīdzēs apkopot informāciju, arhivēt datus un sekot sava darba rezultātiem. Ādas analizators ļauj novērtēt ādas faktisko stāvokli (piemēram, mitruma un taukainuma līmeni, porainību, grumbu struktūru, pigmentāciju utt.). Rezultāts – apmierināts klients ar gludu un mirdzošu ādu.

  Sazinieties ar mums!


  Hydra Face One®

  CNC Hydra Face One® ir dermatoloģiskā kopšanas sistēma veselīgas un skaistas ādas atjaunošanai, piešķirot ādai īpaši jauneklīgu mirdzumu.
  Ierīces sistēma ir balstīta uz Vortex tehnoloģiju. Tai ir ļoti efektīva iedarbība uz ādu: izvada no ādas porām visus piesārņojumus, netīrumus un taukus, vienlaikus apgādājot ādu ar spēcīgām antioksidanta aktīvām sastāvdaļām.

  Sazinieties ar mums!

  Privacy Policy