APMĀCĪBA


Katru rudeni un pavasari organizējam apmācību mūsu partneriem, lai sekmētu kosmetoloģijas jomas darbinieku izaugsmi un panākumus. Līdz 2018. gada pavasarim jau vairāk nekā 560 skaistumkopšanas profesionāļu bija izgājuši mūsu apmācību. Tās gaitā mēs iepazīstinām ar jaunākajām skaistumkopšanas tendencēm un kosmetoloģijas nozares sasniegumiem. Mūsu pasniedzēji ir savas jomas profesionāļi, kuri regulāri piedalās starptautiskajos semināros un „CNC Cosmetics” rīkotajos semināru ciklos Vācijā. Mūsu organizētā apmācība notiek mazās grupās (10–15 cilvēki) un darbojas interaktīvi – pēc principa „Darītājs darītājam”. Dalībnieki iegūstiet daudz jaunu zināšanu un praktiski vingrinās dažādu koncepciju pielietošanā. Aicinām dalībnieku pulkā arī jūs! Apmācību kalendāru skat. zemāk.

1. APARĀTPROCEDŪRAS

CNC Cosmetics priekšrocība ir plašs piedāvājuma klāsts, kurā ietilpst gan kosmētiskie līdzekļi, gan pašu ražotie kosmetoloģiskie aparāti. Ir svarīgi izmantot specializēto kosmētiku, kas ir īpaši testēta darbā ar procedūru aparātiem un ļauj sasniegt optimālu procedūras rezultātu. Mūsu organizēto apmācību mērķis – iepazīstināt partnerus ar mūsu aparātiem, kosmētiskajiem līdzekļiem, indikācijām, kontrindikācijām un procedūru kursiem. Noslēguma daļā dalībnieki atkarībā no apmācību tēmas, var sekot procedūras paraugdemonstrējumam. Varat pasūtīt arī atsevišķu apmācību, kas būs paredzēta konkrēti jūsu salonam.

Ādas dabīgais atjaunošanās process ir aktivizēts, un ādas tekstūra ir uzlabojusies. Mūsu ādas šūnas pēc regulāra laika atjaunojas. Novecojot šī spēja mazinās.

Rezultātā pasliktinājusies ādas tekstūra, jo jaunas ādas šūnas neveidojas. Lai noturētu savas ādas tekstūru skaidru un skaistu, regulāri no mūsu ādas jāattīra mirušās ādas šūnas.

Dimantu mikrodermabrāzija ir maigs un nesāpīgs veids, kā noņemt no ādas mirušās ādas šūnas, un līdz ar to stimulēt dabīgu ādas atjaunošanos un redzami uzlabot ādas tekstūru.

Dimantu mikrodermabrāzijas efekts?

Galvenās iedarbības:

 1. Maigs un nesāpīgs veids mirušo ādas šūnu noņemšanai
 2. Stimulē šūnu atjaunošanās procesu
 3. Labākais iespējamais veids ādas sagatavošanai aktīvo vielu uzņemšanai.

Kāds ir rezultāts?

 1. Samazinām pigmentāciju
 2. Samazinām vecuma radītos plankumus
 3. Intensīva tīrīšana netīrai, porainai ādai
 4. Samazinām mīmikas grumbas
 5. Samazinām celulītu un strijas
 6. Uzlabojam ādas tekstūru
 7. Stimulējam šūnu atjaunošanās procesu

Produkti lietošanai mājās, kā veicināt salona skaistumkopšanas procedūru?

Produkti lietošanai mājās, kā veicināt salona skaistumkopšanas procedūru?

Dimantu mikrodermabrāzija ir dziļš pīlings, kam ļoti svarīga intensīva pēcaprūpe mājas apstākļos. Aktīvo vielu uzsūkšanās ir redzami paaugstinājusies, ādai nepieciešams mitrums un aizsardzība. Sadarbībā sasniegsim savu mērķi.

Iepazīsties tuvāk ar šo inovatīvo kopšanu un piedāvā saviem klientiem nebijušus rezultātus!

Mezoporācijas procedūras aizsākumi meklējami elektroporācijas pētījumos.

2003. gadā Amerikas pētnieki saņēma Nobela prēmiju ķīmijā. Viņi atklāja, ka zināma elektriskā frekvence mūsu ādā atver mitruma kanālus, caur kuriem ādā iespējams transportēt aktīvās vielas bez injekcijām. Ātrais zemās frekvences elektriskais impulss ļauj mums ādā transportēt pat lielas molekulārās darbīgās vielas. Šo metodi dēvē par mezoporāciju, maiga un nesāpīga alternatīva mezoterapijai, kurā tiek izmantotas adatas. Procedūrai nav nevēlamu blakusefektu (asinsizplūdumi). Atjaunošanās laiks nav nepieciešams. Zūd infekcijas risks.

Ar procedūru iegūstam sensacionālus, ilglaicīgus rezultātus.

Revolūcija cīņā ar ādas problēmām.

Robežu pārsniedzošs panākums medicīnā, tagad arī kosmētikas nozarē.

ColdPlasma jeb aukstā plazma ir medicīnisko pētījumu objekts jau vairāk nekā sešus gadus, kā arī to veiksmīgi izmanto gan baktēriju un aknes rašanās mazināšanā, gan nagu sēnītes un infekciju apkarošanā.

ColdPLASMA īpašības

 • kārtīgi attīra ādu
 • samazina baktēriju, vīrusu un sēnītes rašanos
 • paātrina šūnu migrāciju un dalīšanos
 • veicina skābekļa bagātināšanos un stimulē ādas asins cirkulāciju

Kosmētiskās kopšanas iespējas:

 • Seborejiska āda ar noslieci uz akni

Antibakteriāla iedarbība, ārkārtīga baktēriju samazināšana, pretiekaisuma.

Ideāli papildinošs produkts: MicroSilver BG.

 • Kuperoze

Pretiekaisuma: Ideāli papildinošs produkts: Couperosa Reducing

 • Šūnu reģenerācija Anti Aging

Šūnu migrācija un šūnu dalīšanās Ideāli papildinošs produkts: Aesthetic world

Gandrīz vai katras kosmētikas fokuss ir mērķēts uz epidermā notiekošo.

Maksimāla rezultāta ieguvei vispirms nepieciešams ādu profesionāli izanalizēt.

Jo labāk varēsiet izanalizēt ādas mitrumu, tauku saturu, porainību, grumbu dziļumu, pigmentāciju, jo efektīvāku ārstēšanās plānu varēsiet sastādīt klientam.

Ādas analīze palielinās jūsu kompetenci un pašpārliecinātību klienta aprūpes plāna sastādīšanā.

Ādas atjaunošana ar mikroadatām stimulēšanas ceļā.

Ādas ciešās perforācijas dēļ šūnas nekavējoties atbrīvo augšanas faktorus, stimulējot kolagēna un elastīna ražošanos un hialuronskābes izplatīšanos. Arī mikrocirkulācija ievērojami palielinās, kas izraisa izmantoto darbīgo vielu lielāku iesūkšanās spēju un ādas tekstūras būtisku uzlabošanos.

Šī neablatīvā ādas atjaunošanās tehnika ļauj sejas ādas, acu, lūpu, kakla, dekoltē, ķermeņa un roku ādas tekstūrai uzlaboties un ādai nostiepties. Rētas, ar grūtniecību saistītās un citas stiepumu rētas redzami mazinās.

Mikroadatas „Micro Needling Pen“ ar adatas dūrienu palīdzību ir jauna un ļoti veiksmīga procedūra pretnovecošanās un problemātiskas ādas kopšanas nozarē.

Darbs ar sterilu šķīdumu nodrošina drošības un higiēnas absolūtu maksimumu!

NB! Ampulas var lietot arī ar ultraskaņu.

APSTRĀDE MĀJAS APSTĀKĻOS

Ar kombinētajiem CNC speciālajiem dermatiskajiem ādas kopšanas produktiem iegūsiet neticamus rezultātus, un tā ir “notikumiem bagāta pieredze”, kas jūsu klientiem sniedz pilnīgu apmierinātību.

 • Ādas nospriegošana
 • Grumbu mazināšana
 • Saules bojātas ādas atjaunošana un jaunināšana
 • Dažādu tipu rētas ir minimizētas (īpaši aknes rētas)
 • Ar grūtniecību un citu stiepšanos saistītu rētu uzlabošana
 • Pigmentācijas traucējumu mazināšana
 • Poru minimizēšana un ādas tekstūras spēcināšana

Grumbas? Izlīdzināsim!

Augsti efektīva kopšana ar tūlītēju efektu grumbu izlīdzināšanai. Pretnovecošanās kopšana augstākajā līmenī!

Radio frekvence (RF) ir pierādīta, neinvazīva tehnoloģija, ko izmanto cīņā ar pretnovecošanās pazīmēm. Izmanto sejas, kakla un dekoltē zonās.

Darbības mehānisms: ar divu, trīs un daudzpolāro radio frekvenču moduļu palīdzību tiek sildīti ādas dziļākie slāņi ar radio frekvenču viļņiem. Tas izraisa esošo kolagēna šķiedru savilkšanos, stimulē fibroblastu migrāciju un jauna kolagēna rašanos. Tā rezultātā āda paliek redzami nostieptāka. Dziļajā ādā esošie audi atjaunojas ilgtspējīgi, ādas slāņi netiek bojāti.

Aktīvās vielas izmantošanai salonā (gēli)

Iedarbība:

 • Paceļ un atjauno ādas un kakla kontūras
 • Ievērojami uzlabo ādas toni (mikrocirkulācija)
 • Mazina grumbas un paceļ ādas zonā nošļukušu ādu
 • Uzlabo ādas struktūru
 • Palielina ādas blīvumu
 • Stimulē kolagēna rašanos
 • Mazina dubultzodu
 • Noņem tumšos apļus ap acīm
 • Nostiprina kakla, dekoltē un augšdelmu zonu

2. PRODUKTU PIELIETOŠANA

Iepazīsimies ar pretnovecošanās līdzekļu sēriju, mācīsimies par kosmētikas produktu līnijām „Aesthetic World”, „Stem Cell DNA”, „Skin Lipid Matrix”, „Dihyal Classic Plus”. Pārrunāsim produktu hierarhiju jeb piramīdu, noskaidrosim dažādu aktīvo vielu iedarbības mehānismus. Noslēguma daļā vērosim paraugprocedūru.

Uz rezultātiem vērsta pretnovecošanās ādas kopšana.

Ādas atjaunošana ar trimolekulārām hialuronskābēm.

Hialuronskābe saglabā mitruma līdzsvaru mūsu ādā un ir ar paceļošu efektu.

Trihyal līnija ir jauneklīgas un mirdzošas ādas atslēga. Augsti efektīva ārstniecība, kas dzēš laika pēdas.

TriHyal Age Resist produkti satur trimolekulāro hialuronskābi, kas palīdz cīnīties ar septiņām vecuma pamatproblēmām mūsu ādā. Sejas ādas krāsai ir svarīga ietekme uz to, kā tiek vērtēts mūsu vecums. Ādas problēmas, kā grumbas, apsārtums, raupja āda, paplašinātas poras, ādas kairinājumi, hiperpigmentācija un nokareni plakstiņi, padara mūsu izskatu jūtami vecāku. Ar TriHyal Age Resist produktiem iespējams visas šīs parādības aizvietot ar jauneklīgu, vingru un tonusā esošu izskatu.

Jaunības noslēpuma atslēga

Ar augu šūnām pret novecošanos. Unikālā ābola “Uttviler Spätlauber” ( aug Šveicē ) cilmes šūnas ir vislīdzīgākās cilvēka ādas cilmes šūnām. Tās satur ilglaicīgu noturību. Izmantojot tās ādas kopšanā, cilmes šūnas palīdz audzēt ādas šūnas, pasargāt tās no vides un vecuma radītām problēmām. Produktos ir kombinētas augsti molekulāras eļļas, tai skaitā, Marokas argāna eļļa, hialuronskābe un pasaulē dārgākā izejviela Ectoim, kā arī daudzas citas iedarbīgas aktīvās vielas. Viss kopā sniedz ādai jauneklīgu un noturīgu rezultātu. Āda izskatās svaigāka, tīrāka, zīdaināka, jaunāka un, vissvarīgākais, šūnu līmenī daudzreiz noturīgāka. Gludina ādu un atjauno ādas kontūras.

Pretnovecošanās aprūpe ārkārtīgi jutīgai ādai ar ādas šūnām identiskām darbīgajām vielām.

Produkti ieguvuši augstāko “Medical- Allergologish” sertifikātu. Produktiem veikti medicīniskie, klīniskie testi, un iegūts pozitīvs rezultāts. Mūsu klienti var būt droši, ka SLM produkti nav alerģiju izraisoši un neizraisa blakusparādības.

Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem teju katra otrā sieviete Eiropā cieš no jutīgas ādas, kas saistās ar alerģiju vai nepanesamību. Tādēļ šīm sievietēm ir grūti atrast viņām piemērotus, bet tajā pašā laikā iedarbīgus pretnovecošanās ādas kopšanas produktus.

Lai no šīs problēmas izvairītos, CNC Cosmetic ir izstrādājis pretnovecošanās līniju, kas satur ādas šūnām identiskas darbīgās vielas un unikālus preparātus, kas der pat ārkārtīgi jutīgai, alerģiskai un kairinātai ādai no 25 gadu vecumu.

Produkti aizsargā un atjauno ādu, izgludina grumbas un palielina ādas mitruma līdzsvaru. Visi produkti ir bez konservantiem, nesatur minerāleļļas, parabēnus, silikoneļļas, smaržvielas un emulgatorus.

Jau gadiem ādas kopšanas produktu pamatā bijusi E/U un U/E emulģēšana (eļļa/ūdens; ūdens/eļļa). SLM produktu gadījumā izmantota vismodernākā tehnoloģija, kur emulģēšanā izmantota lipīdu membrāna. Ādai raksturīgie un pieņemamie lipīdi kā triglicerīds, skvalāns, keramīdi, fosfolipīdi un fitosteroīdi piešķir produktiem īpašu vērtību, atjaunojot ādas šūnas, veidojot īpaši spēcīgu matricu un aizpildot šūnu spraugas ar darbīgajām vielām, kas regulē ādas mitrumu. Ādai identiskie lipīdi sniedz ādai aizsardzību pret ārējiem un iekšējiem kaitējumiem, atjauno ādu, palīdz izveidot veselas struktūras matricu.

Īsts āda šūnu renovētājs. Darbīgās vielas un jaunākā tehnoloģija palīdz noturēt un regulēt ādas mitrumu, sasaistīt sarautās kolagēna šķiedras, atjaunot ādas šūnas, izlīdzināt krunciņas un izlīdzināt ādu kopumā.

Inteliģentās sejas kopšanas līdzekļu sērijas ar papildu pretnovecošanās efektu!

Augsto tehnoloģiju risinājums arī dermatoloģiski aktīvo sastāvdaļu kosmētikas jomas jaunpienācējiem!

Mūsdienās nepietiek ar kosmētiku, kas tikai rūpējas par ādu. Aizvien vairāk uzmanības centrā nokļūst pretnovecošanās tendence, un sievietes un vīrieši vēlas mērķtiecīgi novērst savas ādas novecošanos. Turklāt ar laiku parādās dažādas ādas izmaiņas, piemēram, ādas sausums, kuperoze un apsārtums, kā arī grumbiņas, kurām nepieciešama augsto tehnoloģiju ādas kopšanas līnija. Ir īpaši interesanti, kad šis augsto tehnoloģiju risinājums nav piemērots tikai dermatoloģiski aktīvo sastāvdaļu kosmētikas jaunpienācējiem, bet gan visām vecuma grupām.

Tāpēc mēs esam izveidojuši pretnovecošanās produktu sēriju, kas ietver gan ādas kopšanas pieeju, gan arī vispusīgus dermatoloģiskos risinājumus, turklāt šie produkti ir vidējās cenas grupā.

Classic PLUS sērija balstīta inovatīvajā DiHyal aktīvo sastāvdaļu sistēmā – āda tiek apgādāta ar hialuronskābi gan no iekšpuses, gan no ārpuses! Īsās un garās ķēdes hialuronskābe tiek izmantota grumbiņu dziļai aizpildīšanai, turklāt tas uzreiz ir redzams uz ādas. Tiek izmantoti tādi hialuronskābes veidi, kas ir efektīvi ādas virspusē, un tie tiek papildināti ar īsās ķēdes oligosaharīdiem, kas iekļūst dziļi ādas audos, kur tie aktivizē pašas ādas radītās hialuronskābes sintēzi. Cukuru komplekss aizkavē lipīdu parādīšanas efektu uz ādas, un tam ir stabilizējošs efekts.

Sistemātiska kopšanas līnija, kas lielos daudzumos balstās uz darbīgajām vielām.

Šī augstās kvalitātes ādas kopšanas līnija, kas lielā daudzumā satur aktīvās vielas, izstrādāta, lai ārstētu konkrētas ādas problēmas. Sākot ar dažādiem tīrīšanas produktiem līdz ādas pīlingam. Aesthetic pharm ādas kopšanas produktu sistēma sastāv no dažādām augsti tehnoloģiski izstrādātām ampulām, ārstniecības kompleksiem, maskām un acu kopšanas produktiem. Par pamatu ņemti ādas bioloģiskie procesi un īpatnības.

Ilglaicīgā pieredze un iegūtais know-how padarījis par iespējamu būt tirgus līderim farmaceitisko ikdienas kopšanas produktu tirgū. Visi produkti darbojas kā medikamenti. Iedarbība ir efektīva un ilglaicīga. Produkti nesatur minerāleļļas, mākslīgās smaržvielas un mākslīgos konservantus. Pateicoties tam, produktiem nav blakusefektu. Dermatoloģiski bez toksiskiem blakusefektiem. Vērā ņemtas visas ādas problēmas, neskatoties uz vecumu. Akne, grumbas, pigmentācija utt. Pateicoties šīm precēm, skaistumkopšanas salonos var iegūt tādu pieredzi kā dermatoloģiskajās klīnikās, kas īsteno sistemātisku kopšanu kopā ar pēcārstēšanos mājas apstākļos. Tajā pašā laikā varam izārstēt dažādas ādas problēmas ar tām speciāli izstrādātiem produktiem. Darbs ar Aesthetic pharm produktiem prasa atsevišķu apmācību.

 1. Speciāla aktīvo vielu kombinācija cīnās ar ikvienu ādas problēmu. Augstas koncentrācijas koncentrāti ir intensīvi palīglīdzekļi ādas problēmu ārstēšanā.
 2. Produkti nesatur minerāleļļas, tajos ir izmantotas aromātiskās eļļas, kas nekairina ādu. Nav pievienoti konservanti vai halogēnās organiskās vielas.
 3. Viens produkts var izārstēt vairākas ādas problēmas.

Balstoties uz šiem jaunajiem apstākļiem, varat pārvērst savu salonu dermatoloģiskā institūtā un piedāvāt klientiem sistemātisku kopšanu.

Spēcīgs ierocis cīņa ar hiperpigmentāciju

Cauru gadu mūs apdraud nevēlami brūni lāsumi un plankumi. Tos dēvē par kloazmām vai pigmenta plankumiem (melasmām), un cēlonis ir pārmērīga brūnā pigmenta melanīna uzkrāšanās dziļākajos ādas slāņos. Dzeltenbrūnie plankumi attīstās ādas virsmā un ir ar nevienādu formu. Iemesls lielākoties ir pārāk spēcīga saule, fototoksiskā ietekme vai hormonālās izmaiņas. Dažos gadījumos arī ādas apdegums var spēlēt svarīgo lomu un būt par hiperpigmentācijas rašanās iemeslu. Arī no aknes rētām var attīstīties pigmenta plankumi. Pigmenta plankumu reducēšanā vai novēršanā svarīgi iegūt ādā pareizo mitruma līdzsvaru un aizsardzību pret pigmenta plankumu rašanos.

Speciāla līnija virsējiem asinsvadiem. Mums ir risinājums katram ādas tipam. Līnija izstrādāta ādai, kas cieš no paplašinātiem sejas asinsvadiem, kuperozes un virsējās vēnu paplašināšanās. Couperose Reducing krēms trenē un stiprina asinsvadu sienas. Rezultātā sejas ādas krāsa ir vienmērīga un mirdzoša.

3. SEJAS APSTRĀDE

Augļskābes un glikolskābes 5–60%

CNC dermatoloģiskās augļskābes ir pieejamas koncentrācijā no 5 līdz 60 %. Tās izmanto ādаs pīlingam, lai noņemtu atmirušās šūnas un veicinātu ādas atjaunošanos. Lai strādātu ar skābēm, vispirms jāiziet īpaša apmācība CNC pārstāvja vadībā. Dabīgās augļskābes tiek iegūtas no vīnogām, citroniem, ananasiem, pasifloriem. Glikolskābes avots ir cukurniedru sula. Vislabākā rezultāta sasniegšanai CNC ir izstrādājis augļskābju un glikolskābju pīlinga procedūru kursu. Obligāti jāizmanto arī speciāli līdzekļi, kas paredzēti ādas attīrīšanai pirms skābju pīlinga procedūras un skābes neitralizēšanai, kā arī pēcaprūpei un ādas kopšanai pēc procedūras.

4. TĀLĀKAPMĀCĪBA

Tālākapmācības mērķis ir radīt pievienoto vērtību jūsu darbam un biznesam. Iepazīsimies ar produktu sastāvu, aktīvo vielu funkcijām, mācīsimies analizēt ādas stāvokli, izprast un paredzēt klientu vajadzības. Gūsim visaptverošu pārskatu par ādas problēmām un slimībām. Veiksmīgi izejot tālākapmācību, jūs labāk pārzināsiet kosmetoloģisko produktu pielietojamību, spēsiet katram klientam sniegt vislabākos profesionālos ieteikumus.

Apgūsim ādas analīzes pamatus, mācīsimies kartēt klienta vajadzības un sastādīt piemērotus procedūru plānus. Runāsim par piesārņotas ādas attīrīšanu, par dažādām aknes formām un to ārstēšanas veidiem. Gūsim izpratni par kuperozi, iztirzāsim iespējamos risinājumus, kā apturēt slimības izplatīšanos un atjaunot bojāto ādu.

Pievērsīsimies arī rozācijas dažādām formām, uzzināsim par piemērotākajiem ārstēšanas līdzekļiem un procedūrām salonā, kā arī nepieciešamo pēcaprūpi mājās.

Apskatīsim ādas pigmentācijas jautājumus, iztirzāsim tās formas un pigmenta veidošanās cēloņus. Noskaidrosim, kāds ir piemērotākais procedūru plāns un kādai jābūt pēcaprūpei.

Apmācības mērķis ir iepazīstināt ar dažādām ādas slimībām, iemācīt tās noteikt un pieņemt klientа ādas stāvoklim atbilstošu lēmumu. Daudzas ādas slimības ir kontrindikācija skaistumkopšanas procedūrām. Kosmetologam jāprot pamanīt izmaiņas klienta ādā, informēt par tām klientu un sniegt profesionālus ieteikumus turpmākai aprūpei.

Mācīsimies par 3 galvenajiem aspektiem: kāds ir ādas sastāvs, kādi procesi norisinās dažādos ādas slāņos, kādas uzturvielas nepieciešamas ādas skaistumam un veselībai. Kosmētiskā bioķīmija palīdz ādai atgūt reģenerācijas spēju un noturību pret vides ietekmi. Apskatīsim vielu uzsūkšanos ādā un to iekļūšanu caur ādu organismā. Noskaidrosim aktīvo vielu molekulmasu un to absorbcijas ceļus. Runāsim arī par ādai kaitīgajām vielām. Noslēguma daļā pievērsīsimies tam, kāda ir mūsdienu kosmetoloģijas izpratne par peptīdiem, un apgūsim produktu aktīvo sastāvdaļu leksikonu.

Šī ir skaistumkopšanas speciālistiem paredzēta padziļināta apmācība higiēnas jautājumos. Apskatīsim personīgās higiēnas principus un higiēnas prasību ievērošanu (antiseptiķi, aseptika, sterilizēšana, dezinfekcijas līdzekļi, tīrīšanas līdzekļi). Runāsim par bioloģiskajiem riskiem, kas iespējami skaistumkopšanā, un to novēršanas pasākumiem. Pievērsīsimies darba vides drošības jautājumiem. Runāsim par skaistumkopšanas salonā radīto bīstamo
atkritumu pareizu utilizēšanu.

Mūsu produktu pārdošana skaistumkopšanas salonam var dot tik daudz ienākumu, lai pilnībā nosegtu fiksētās izmaksas (īre, komunālie maksājumi u. tml). Apmācības gaitā noskaidrosim, kā palielināt salona peļņu, izmantojot profesionālu pieeju un sastādot efektīvus procedūru kursus. Runāsim arī par reklāmas kampaņām, klientu bāzes palielināšanu. Pilnveidosim savas pārdošanas prasmes un apgūsim jaunu klientu piesaistes paņēmienus.

Mācīsimies par invazīvo metožu pielietošanu kosmetoloģiskajās procedūrās apvienojumā ar sejas ādas kopšanu. Runāsim par to, kas jāzina kosmetologam, lai sniegtu klientam profesionālu atbalstu pēc medicīniskajām skaistumkopšanas procedūrām. Apskatīsim invazīvās kosmetoloģijas un aparātkosmetoloģijas saderības jautājumus. Iepazīsimies ar dažādiem invazīvo procedūru veidiem. Noskaidrosim, kā iegūt vislabāko kosmetoloģisko rezultātu un kādas prasības jāievēro invazīvo procedūru gadījumā.

Šī ir padziļināta apmācība pretnovecošanās kosmētikas jautājumos. Iztirzāsim ādas novecošanas procesus un to cēloņus. Uzzināsim par metodēm, kas palīdz aizkavēt ādas novecošanos un grumbu veidošanos. Runāsim par UVA / UVB starojuma ietekmi uz ādu, par veselīga dzīvesveida nozīmi ādas reģenerācijā. Noskaidrosim, kā sievietes ādu ietekmē hormoni, kādi kosmētiskie līdzekļi ir piemēroti katrai vecuma grupai. Gūsim visaptverošu pārskatu par produktu aktīvajām sastāvdaļām un atbilstošajām procedūrām.

Privacy Policy