ĀDAS ANALIZATORS

CNC Cosmetic ādas analizatoru tirdzniecība un noma skaistumkopšanas saloniem, kosmetologiemVisu kosmētisko procedūru pamatā ir iedarbība uz ādas virsējo jeb epidermas slāni. Ādas analizators ļauj novērtēt ādas faktisko stāvokli (piemēram, mitruma un taukainuma līmeni, porainību, grumbu struktūru, pigmentāciju utt.), lai izvēlētos procedūras un kopšanas līdzekļus, kas ir piemēroti konkrētajam klientam. Rezultāts – apmierināts klients ar gludu un mirdzošu ādu. 

Ādas analizators jums palīdzēs apkopot informāciju, arhivēt datus un sekot sava darba rezultātiem. Ja precīzi zināsiet klienta ādas patiesos parametrus, varēsiet sasniegt maksimālu rezultātu. Ādas tehniskā un objektīvā analīze ļauj sastādīt iedarbīgus procedūru kursus, lai klienti būtu apmierināti ar jūsu darbu un paļautos uz jūsu sniegtajiem pakalpojumiem.

Kādu informāciju apkopo ādas analizators?


akne

poras

mitrums

taukainums

elastība

grumbas

jutīgums

melanīna sakopojumi

mazo asinsvadu stāvoklis

Ādas analizatora priekšrocība ir iespēja iegūt īpaši augstas izšķirtspējas attēlus, pēc kuriem var viegli novērtēt klienta ādas stāvokli. Pateicoties integrētajiem mērsensoriem, analizatoru ir izdevies ietilpināt kompaktā un ērti izmantojamā lietotnē. Tā darbojas Wi-Fi (bezvadu) režīmā un ir saderīga ar dažādām operētājsistēmām (Android, iOS, Windows, Mac OS). Visi dati saglabājas ādas stāvokļa vēsturē un vēlāk ir izmantojami salīdzināšanai – šāda analīze ir ātra, ērta un klientam viegli saprotama. Analizators ļauj izveidot katram klientam atsevišķu mapi, lai tajā vienkopus uzglabātu dažādos laikos veiktās analīzes datus un tos grafiski salīdzinātu.

Jūsu salonam ādas analizators sniegs šādas priekšrocības:


ļaus izstrādāt precīzākus procedūru kursus dažādiem ādas tipiem;

palīdzēs nodrošinās klientu ādas ātrāku atjaunošanos un atveseļošanos;

palielinās klientu uzticību jums;

garantēs optimālu rezultātu;

veicinās produktu tirdzniecību;

paplašinās jūsu sniegto pakalpojumu klāstu

KAS IETILPST NOMAS KOMPLEKTĀ?


Nomas komplektā ietilpst aparāts, apmācība tā lietošanā un darba līdzekļi atbilstoši nomas perioda ilgumam un klienta
vajadzībām.

Piedāvājam iespēju izmēģināt aparātkosmetoloģijas priekšrocības bez papildu saistībām – 1 mēnesis bezmaksas!

Lai saņemtu iespēju vienu mēnesi bez maksas izmēģināt aparātu, ir jāpiesakās uz apmācību aparāta lietošanā un jāpasūta uzsākšanai nepieciešamie darba līdzekļi. Ja pēc izmēģinājuma mēneša nolemsiet, ka šī iekārta nav domāta jums, šāds lēmums neradīs nekādas papildu saistības.

Ja vēlēsieties savā salonā aparātu izmantot pastāvīgi, varēsiet to nomāt vai iegādāties saskaņā ar mūsu nomas un iegādes cenrādi.

KAS IETILPST PIRKŠANAS KOMPLEKTĀ?


Piedāvājam saloniem bezmaksas konsultācijas. Pēc jūsu vēlēšanās varam veikt procedūras paraugdemonstrējumus, lai palīdzētu jums izvēlēties aparātus, kas būs vispiemērotākie jūsu biznesam un jūsu
klientu lokam.

Pirkšanas komplektā ietilpst aparāts un individuāla apmācība tā lietošanā (teorija, prakse un nepieciešamie materiāli). Salonam tiks izsniegts starptautiskais sertifikāts par apmācības sekmīgu pabeigšanu.

Kopā ar aparātu mēs piedāvājam mārketinga komplektu, kurā ietilpst reklāmas materiāli un testeri. Labprāt sadarbosimies ar jums aparātprocedūru reklāmas kampaņu īstenošanā.

Mēs palīdzēsim jums izstrādāt procedūru kursus un izmaksu aprēķinus.

Atkarībā no jūsu izvēlētā aparāta iekļausim piedāvājumā arī nepieciešamos darba līdzekļus uz laiku līdz pat trīsdesmit procedūrām. Pēc tam darba līdzekļus varēsiet ērti iegādāties mūsu tiešsaistes veikalā.

Aparātiem piešķiram 12 mēnešu garantiju. Garantijas periodā pagaidu nomaiņas aparātu piegādājam 48 stundu laikā.

Aparātu cenas – sākot no 899 eiro. Sazinieties ar mums, lai saņemtu piedāvājumu!


Vēlaties iegādāties vai nomāt kosmetoloģisko aparātu? Sazinieties ar mums!

  Matiss Karro
  CEO:
  (+371) 28449062
  info@beautyinstitute.lv

  Importētājs, izplatītājs:
  CNC Cosmetic Latvia SIA
  Reģistrācijas numurs: 44103128824
  PVN numurs: LV44103128824

  KĀDU APARATŪRU MĒS PĀRDODAM
  UN IZNOMĀJAM?


  Dimantu mikrodermabrāzija (DMD)

  Mikrodermabrāzija jeb mikroslīpēšana ar dimantiem ir maigs un nesāpīgs veids, kā noņemt ādas atmirušās šūnas, lai stimulētu tās struktūras dabīgo atjaunošanos.
  Ādas mehāniskajam pīlingam jeb mikrodermabrāzijai tiek izmantots aparāts, kura uzgaļi veidoti no dabīgajiem dimantiem.

  Nomas cena – sākot no 110 € mēnesī.


  Mezoporācija

  Mezoporācija kā aktīvo vielu bezinjekciju ievadīšanas metode ir maiga un nesāpīga alternatīva mezoterapijai, kurā tiek izmantotas adatas. Tas nozīmē, ka mezoporācijas gadījumā nerodas zilumi, nav nepieciešams rehabilitācijas laiks un nepastāv infekcijas risks.

  Nomas cena – sākot no 120 € mēnesī.


  Micro Needling PRO

  MicroNeedling ir ērti lietojama ierīce ar sīku adatiņu uzgaļiem, kuri ādā rada mikroatveres. Procedūra stimulē ādas mikrocirkulāciju, lai paaugstinātu tās spēju uzsūkt aktīvās sastāvdaļas. Mikroadatu terapija uzlabo aktīvo sastāvdaļu absorbciju ādā aptuveni par 80 %.

  Sazinieties ar mums!


  ColdPLASMA

  ColdPLASMA ir sensacionāls līdzeklis cīņā pret ādas novecošanos, piesārņošanos un tādām problēmām kā pinnes, kuperoze vai iekaisumi. Turklāt ColdPLASMA mazina rozāciju, veicina brūču sadzīšanu un efektīvi aizsargā ādu pret sēnītēm un herpes infekcijām.
  Atšķirībā no lāzerstariem, plazmas metode nerada bojājumus ādas, asins un saistaudu komponentos.

  Nomas cena – sākot no 199 € mēnesī.


  RF liftings

  RF procedūras ir vienīgais veids, kā kosmetologi var ietekmēt dermu. Izmantojot bipolārās, tripolārās un multipolārās radioviļņu modulācijas, tiek sasildīti ādas pamatslāņa audi. Tas veicina kolagēna šķiedru sasaistīšanos un stimulē jauna kolagēna sintēzi. Āda izlīdzinās, un grumbas pazūd bez ķirurģiskas iejaukšanās!

  Nomas cena – sākot no 140 € mēnesī.


  Ādas analizators

  Ādas analizators jums palīdzēs apkopot informāciju, arhivēt datus un sekot sava darba rezultātiem. Ādas analizators ļauj novērtēt ādas faktisko stāvokli (piemēram, mitruma un taukainuma līmeni, porainību, grumbu struktūru, pigmentāciju utt.). Rezultāts – apmierināts klients ar gludu un mirdzošu ādu.

  Sazinieties ar mums!


  Hydra Face One®

  CNC Hydra Face One® ir dermatoloģiskā kopšanas sistēma veselīgas un skaistas ādas atjaunošanai, piešķirot ādai īpaši jauneklīgu mirdzumu.
  Ierīces sistēma ir balstīta uz Vortex tehnoloģiju. Tai ir ļoti efektīva iedarbība uz ādu: izvada no ādas porām visus piesārņojumus, netīrumus un taukus, vienlaikus apgādājot ādu ar spēcīgām antioksidanta aktīvām sastāvdaļām.

  Sazinieties ar mums!

  Privacy Policy