MICRO NEEDLING PRO
Vēl intensīvāka aprūpe, vēl efektīvāki rezultāti, vēl vairāk iespēju!KAS IR MICRO NEEDLING PRO?

Sistēma ar trim dažādām kopšanas metodēm novecojošai un problemātiskai ādai. Var lietot uz sejas, kakla, dekoltē, lūpām, rokām, ap acīm un visam ķermenim.

Šīs ierīces atslēgas vārds ir DAUDZUMS – Viena iekārta piedāvā trīs dažādas aprūpes iespējas, ļaujot klientam piedāvāt plašu pakalpojumu klāstu.

Īpašas sprauslas un inovatīvi aktīvo vielu serumi nodrošina klientam vislabākos rezultātus ādas kopšanā.

Ikvienam piemērota sejas procedūra, kas atrisina problēmu, kas uztrauc Jūsu klientu un sniedz iespēju baudīt skaistu un mirdzošu ādu.

Dermapēns ir ērti lietojama ierīce ar sīku adatiņu uzgaļiem, kuri rada ādā mikroatveres. Procedūra stimulē ādas mikrocirkulāciju, lai paaugstinātu ādas spēju uzsūkt aktīvās sastāvdaļas. Mikroadatu terapija uzlabo aktīvo sastāvdaļu absorbciju ādā aptuveni par 80 %.MICRO NEEDLING PRO 3in1

 

 

ABSORBĒ AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS
Nano Needling – absorbē spēcīgas aktīvās vielas, kas īpaši izstrādātas kopšanai.

STIPRAS STRUKTŪRAS BŪVE
Pro needling – ātri aktivizē augšanas faktoru, kā rezultātā paātrina kolagēna un elastīna ražošanu, atjaunojot sejas kontūras un ādas elastību. Turklāt tas aktivizē hialuronskābes ražošanu, padarot ādas struktūru stipru un gludu.

PANĀKUMI DAŽĀDOS LĪMEŅOS
Divfāžu kopšana – dažādiem ādas tipiem ir dažādas problēmas, sejas kopšana piedāvā visefektīvāko risinājumu šīm problēmām.

PRIEKŠROCĪBAS

 • Nav blakusparādību
 • Palielina ādas uzsūkšanos par 70%
 • Īpaši izstrādāti koncentrāti atbilstoši ādas vajadzībām
 • Stimulē augstas kvalitātes kolagēna veidošanos
 • Darbības mehānismi epidermas un dermas krustpunktā

REZULTĀTI

 • Vienmērīga un skaidra ādas struktūra (apsārtums, poras, pumpiņas)
 • Viendabīga tekstūra (aknes rētas, strijas)
 • Skaidra un gaiša āda (pigments)
 • Elastīga un gluda āda, atjauno sejas kontūras, samazina grumbiņas
 • Intensīva kopšana nobriedušai ādai, atjauno ādu

Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, ir svarīgi izmantot atbilstošu mājas kopšanu, kas atbalsta ādas atjaunošanas procesus un ilgstoši mitrina.

KAS IETILPST IERĪCES KOMPLEKTĀ?


Ierīces komplektā ietilpst aparāts, apmācība tā lietošanā un darba līdzekļi atbilstoši  klienta vajadzībām.

Piedāvājam iespēju izmēģināt aparātkosmetoloģijas priekšrocības bez papildu saistībām – 1 mēnesis bezmaksas!

Lai saņemtu iespēju vienu mēnesi bez maksas izmēģināt aparātu, ir jāpiesakās uz apmācību aparāta lietošanā un jāpasūta uzsākšanai nepieciešamie darba līdzekļi. Ja pēc izmēģinājuma mēneša nolemsiet, ka šī iekārta nav domāta jums, šāds lēmums neradīs nekādas papildu saistības.

Ja vēlēsieties savā salonā aparātu izmantot pastāvīgi, varēsiet to nomāt vai iegādāties saskaņā ar mūsu nomaksas un iegādes cenrādi.

KAS IETILPST PIRKŠANAS KOMPLEKTĀ?


Piedāvājam saloniem bezmaksas konsultācijas. Pēc jūsu vēlēšanās varam veikt procedūras paraugdemonstrējumus, lai palīdzētu jums izvēlēties aparātus, kas būs vispiemērotākie jūsu biznesam un jūsu
klientu lokam.

Pirkšanas komplektā ietilpst aparāts un individuāla apmācība tā lietošanā (teorija, prakse un nepieciešamie materiāli). Salonam tiks izsniegts starptautiskais sertifikāts par apmācības sekmīgu pabeigšanu.

Kopā ar aparātu mēs piedāvājam mārketinga komplektu, kurā ietilpst reklāmas materiāli un testeri. Labprāt sadarbosimies ar jums aparātprocedūru reklāmas kampaņu īstenošanā.

Mēs palīdzēsim jums izstrādāt procedūru kursus un izmaksu aprēķinus.

Atkarībā no jūsu izvēlētā aparāta iekļausim piedāvājumā arī nepieciešamos darba līdzekļus uz laiku līdz pat trīsdesmit procedūrām. Pēc tam darba līdzekļus varēsiet ērti iegādāties mūsu tiešsaistes veikalā.

Aparātiem piešķiram 12 mēnešu garantiju. Garantijas periodā pagaidu nomaiņas aparātu piegādājam 48 stundu laikā.

Sazinieties ar mums, lai saņemtu piedāvājumu!


Vēlaties iegādāties vai nomāt kosmetoloģisko aparātu? Sazinieties ar mums!

  (+371) 28449062
  info@beautyinstitute.lv

  Importētājs, izplatītājs:
  CNC Cosmetic Latvia SIA
  Reģistrācijas numurs: 44103128824
  PVN numurs: LV44103128824

  KĀDU APARATŪRU MĒS PĀRDODAM
  UN IZNOMĀJAM?


  Dimantu mikrodermabrāzija (DMD)

  Mikrodermabrāzija jeb mikroslīpēšana ar dimantiem ir maigs un nesāpīgs veids, kā noņemt ādas atmirušās šūnas, lai stimulētu tās struktūras dabīgo atjaunošanos.
  Ādas mehāniskajam pīlingam jeb mikrodermabrāzijai tiek izmantots aparāts, kura uzgaļi veidoti no dabīgajiem dimantiem.

  Nomas cena – sākot no 110 € mēnesī.


  Mezoporācija

  Mezoporācija kā aktīvo vielu bezinjekciju ievadīšanas metode ir maiga un nesāpīga alternatīva mezoterapijai, kurā tiek izmantotas adatas. Tas nozīmē, ka mezoporācijas gadījumā nerodas zilumi, nav nepieciešams rehabilitācijas laiks un nepastāv infekcijas risks.

  Nomas cena – sākot no 120 € mēnesī.


  Mikroadatu dermapēns

  Dermapēns ir ērti lietojama ierīce ar sīku adatiņu uzgaļiem, kuri ādā rada mikroatveres. Procedūra stimulē ādas mikrocirkulāciju, lai paaugstinātu tās spēju uzsūkt aktīvās sastāvdaļas. Mikroadatu terapija uzlabo aktīvo sastāvdaļu absorbciju ādā aptuveni par 80 %.

  Nomas cena – sākot no 70 € mēnesī.


  ColdPLASMA

  ColdPLASMA ir sensacionāls līdzeklis cīņā pret ādas novecošanos, piesārņošanos un tādām problēmām kā pinnes, kuperoze vai iekaisumi. Turklāt ColdPLASMA mazina rozāciju, veicina brūču sadzīšanu un efektīvi aizsargā ādu pret sēnītēm un herpes infekcijām.
  Atšķirībā no lāzerstariem, plazmas metode nerada bojājumus ādas, asins un saistaudu komponentos.

  Nomas cena – sākot no 199 € mēnesī.


  RF liftings

  RF procedūras ir vienīgais veids, kā kosmetologi var ietekmēt dermu. Izmantojot bipolārās, tripolārās un multipolārās radioviļņu modulācijas, tiek sasildīti ādas pamatslāņa audi. Tas veicina kolagēna šķiedru sasaistīšanos un stimulē jauna kolagēna sintēzi. Āda izlīdzinās, un grumbas pazūd bez ķirurģiskas iejaukšanās!

  Nomas cena – sākot no 140 € mēnesī.


  Ādas analizators

  Ādas analizators jums palīdzēs apkopot informāciju, arhivēt datus un sekot sava darba rezultātiem. Ādas analizators ļauj novērtēt ādas faktisko stāvokli (piemēram, mitruma un taukainuma līmeni, porainību, grumbu struktūru, pigmentāciju utt.). Rezultāts – apmierināts klients ar gludu un mirdzošu ādu.

  Sazinieties ar mums!


  Hydra Face One®

  CNC Hydra Face One® ir dermatoloģiskā kopšanas sistēma veselīgas un skaistas ādas atjaunošanai, piešķirot ādai īpaši jauneklīgu mirdzumu.
  Ierīces sistēma ir balstīta uz Vortex tehnoloģiju. Tai ir ļoti efektīva iedarbība uz ādu: izvada no ādas porām visus piesārņojumus, netīrumus un taukus, vienlaikus apgādājot ādu ar spēcīgām antioksidanta aktīvām sastāvdaļām.

  Sazinieties ar mums!

  Privacy Policy