BEAUTY INSTITUTE

Mēs esam CNC Cosmetic produktu oficiālie importētāji un izplatītāji Latvijā.


2001. gadā, apvienojot mūsu pieredzi skaistumkopšanas jomā un interesi par inovācijām, izveidojām uzņēmumu Beauty Institute, kas darbojas kā Vācijas kosmētikas ražotāja CNC Cosmetic ražojumu oficiālais importētājs Igaunijā, Somijā un Latvijā.

CNC Cosmetic specializācijas joma ir aparātkosmetoloģija – medicīniski pārbaudītu skaistumkopšanas aparātu izplatīšana, ar tiem saistīto koncepciju ieviešana, atbilstošo apmācību organizēšana un palīdzība saloniem procedūru kursu izstrādē.

Mūsu produktu katalogā ir vairāk nekā 500 profesionāļiem domātu ādas kopšanas līdzekļu. Mēs sadarbojamies tikai ar skaistumkopšanas studijām, saloniem un kosmetologiem.

Saviem partneriem sniedzam vispusīgu atbalstu un piedāvājam apmācības procedūru pielietošanā, pakalpojumu efektīvā pārdošanā un klientu izpratnes paaugstināšanā. Tādēļ arī mēs paši nemitīgi pilnveidojam savu kompetenci – piedalāmies dažādos starptautiskajos semināros un CNC Cosmetic rīkotajos apmācības ciklos Vācijā. Mēs vēlamies augt un attīstīties kopā ar jums!

Beauty Institute pārstāvniecības atrodas Tartu, Tallinā un Rīgā, bet mūsu sadarbības partneru tīkls aptver skaistumkopšanas salonus un kosmetologus no visas Igaunijas.

KĀPĒC IR VĒRTS IZVĒLĒTIES MŪS?

Sadarbojoties ar Beauty Institute, jūs iegūsiet visu salonam nepieciešamo vienuviet – piedāvājam kosmetoloģisko aparatūru, vairāk nekā 2400 dažādu kosmētisko produktu un visaptverošu apmācību, kā vairāk un labāk pārdot skaistumkopšanas pakalpojumus.


Mēs organizējam pavasara un rudens mācību seminārus, lai veicinātu skaistumkopšanas darbinieku izaugsmi un panākumus. Mūsu partneriem CNC apmācība ir bezmaksas.

Mūsu piedāvātā aparatūra ļauj saloniem sniegt profesionālus procedūru pakalpojumus ar zemām izmaksām.

Mēs palīdzēsim jums izstrādāt daudzveidīgus procedūru kursus, lai jūs varētu klientiem sasniegt pamanāmus un noturīgus rezultātus.

Saviem partneriem piedāvājam arī realizācijas pārdošanas iespēju komplektā ar ieteikumiem efektīvākai tirdzniecībai – šādi jūs varēsiet paaugstināt salona pārdošanas apjomus, neveicot papildu ieguldījumus.

Sākot ar 2018. gadu, mūsu aparatūru var iegādāties uz nomaksu bez procentiem.

Kopš 2019. gada piedāvājam iespēju aprīkojumu nomāt uz izdevīgiem noteikumiem.

CNC Cosmetic – vairāk nekā tikai skaistums

CNC Cosmetic ir viens no pieciem vadošajiem pretnovecošanās kosmētikas ražotājiem pasaulē.


CNC Cosmetic jau vairāk nekā 30 gadus aizrautīgi līdzdarbojas kosmetoloģijas attīstībā un inovāciju izstrādē. Uzņēmums, kura sortimentā  sākotnēji bija tikai deviņi ādas kopšanas līdzekļu nosaukumi, tagad dažādu valstu skaistumkopšanas saloniem un kosmetologiem piedāvā veselu virkni efektīvu  aparātkosmetoloģijas koncepciju, bet piedāvāto produktu skaits mērāms tūkstošos.

Uzņēmuma gūto panākumu atslēga – uz aktīvo sastāvdaļu efektivitāti balstīti konceptuālie risinājumi. Jau kopš darbības sākuma CNC Cosmetic mērķis ir bijis atrast risinājumus dažādām kosmētiskajām problēmām, jo klienti pie skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzējiem parasti vēršas tieši šādos gadījumos.

Dimantu dermabrāzija, mezoporācija, mikroadatu terapija, RF liftings un ColdPLASMA – šīs tehnoloģijas ir kļuvušas par neaizstājamiem palīgiem kosmetologu ceļā uz rezultātu.

Beauty Institute ir Vācijas uzņēmuma CNC Cosmetic GmbH produktu un koncepciju oficiālais izplatītājs Igaunijā, Somijā un Latvijā. Mēs strādājam, lai skaistumkopšanas pasaules jaunākās tendences ātrāk sasniegtu jūsu salonu.


Vēlaties iegādāties vai nomāt kosmetoloģisko aparātu? Sazinieties ar mums!

  Matiss Karro
  CEO:
  (+371) 28449062
  info@beautyinstitute.lv

  Importētājs, izplatītājs:
  CNC Cosmetic Latvia SIA
  Reģistrācijas numurs: 44103128824
  PVN numurs: LV44103128824

  Privacy Policy