MŪSU PAKALPOJUMI

Sadarbojoties ar skaistumkopšanas saloniem un kosmetologiem, mēs tiecamies būt uzticami attīstības partneri. Esam ne tikai „CNC Cosmetic” produktu izplatītāji, bet arī saistīto kosmetoloģisko koncepciju ieviesēji un atbilstošo apmācību organizētāji.


coldplasma-left

APARĀTU TIRDZNIECĪBA UN NOMA

Aparātkosmetoloģija – tā ir iespēja veikt efektīvākas procedūras ar zemākām izmaksām.. Sniedzot profesionālākus pakalpojumus, kosmetologa un salona izdevumi samazinās un peļņas iespējas palielinās.

PRODUKTI

Mūsu produktu klāstā ir aptuveni 2400 produktu. Tos piedāvājam gan kā daļu no konceptuālajiem risinājumus izmantošanai skaistumkopšanas salonos, gan kā preces, kuras iegādājas klienti, lai nodrošinātu profesionālu ādas kopšanu mājās.

APMĀCĪBA

Mēs organizējam kosmetologu apmācību Tallinā un Tartu. Vēlamies, lai mūsu partneri būtu vieni no pirmajiem, kas praksē sāk izmantot mūsu produktu un procedūru inovācijas. Ir iespējams pasūtīt arī atsevišķu apmācību, kas būs paredzēta konkrēti jūsu salonam.

APARĀTU TIRDZNIECĪBA UN NOMA


Piedāvājam skaistumkopšanas saloniem inovatīvus aparātkosmetoloģijas risinājumus, kuri visā pasaulē ir atzīti par efektīviem medicīnas un kosmetoloģijas līdzekļiem.

Mūsu piedāvātie aparāti nodrošina tūlītēju rezultātu, kas saglabājas ilgtermiņā, ja ir korekti sastādīts procedūru kurss un tiek veikta pareiza pēcaprūpe. Pie mums varat iegādāties aparātus šādu procedūru veikšanai :

 • dimantu mikrodermabrāzija;
 • mezoporācija;
 • mikroadatu terapija;
 • „ColdPLASMA”;
 • RF liftings;
 • Hydra Face One

Aparātiem raksturīga laba cenas un kvalitātes attiecība, kā arī īss atmaksāšanās periods. Mēs rūpējamies, lai aparāta garantijas laikā salona darbs netiktu traucēts iespējamo tehnisko problēmu dēļ – ja garantijas periodā radīsies bojājums, mēs piegādāsim pagaidu nomaiņas aparātu 48 stundu laikā.

PRODUKTI


Ekskluzīvi piedāvājam skaistumkopšanas saloniem un kosmetologiem „CNC Cosmetic” produktus, kas ieguvuši  godalgotas  vietas Eiropas Skaistumkopšanas forumā un atbilst GMP/KVO prasībām. „CNC Cosmetic” produktu aktīvās sastāvdaļas stimulē ādas dabīgo atjaunošanās spēju, reģenerējot šūnas un aktivizējot kolagēna, elastīna un hialuronskābes izstrādi.

Mūsu sortimentā ir aptuveni 2400 produktu. Tos piedāvājam gan kā daļu no konceptuālajiem risinājumiem izmantošanai skaistumkopšanas salonos, gan kā preces, kuras iegādājas klienti, lai nodrošinātu profesionālu ādas kopšanu mājās.

Mūsu produkti ir klīniski, medicīniski un alergoloģiski testēti, tiem raksturīga laba cenas un kvalitātes attiecība. Turklāt produktu klāstā ir pārstāvēti dažādi cenu līmeņi, kas ļaus varēsiet atrast optimālo risinājumu katram klientam.

Saviem partneriem piedāvājam arī realizācijas pārdošanas iespēju, kas ļauj palielināt pārdošanas apjomus un paaugstināt biznesa efektivitāti, neveicot papildu ieguldījumus. Mēs aizpildīsim jūsu salona plauktus ar augstas kvalitātes kosmētiku.

APMĀCĪBA


Mums ir svarīgi, lai jūs gūtu panākumus. Tādēļ katru gadu rudenī un pavasarī mēs rīkojam sadarbības partneru apmācību, kurā  iepazīstinām ar „CNC Cosmetics”  inovatīvajiem  produktiem un jaunākajām tendencēm to pielietošanā.

„Beauty Institute” organizētā apmācība attīsta izpratni par aparatūras pareizu izmantošanu, konkrētu procedūru īstenošanu un kosmētisko līdzekļu piemērotību atkarībā no ādas stāvokļa. Mūsu mērķis ir parūpēties par to, lai kosmetologi strādātu pareizi, mūsdienīgi un atbilstoši labākajai praksei.

Apmācību vada pasniedzēji, kas ir savas jomas profesionāļi un regulāri piedalās dažādos starptautiskos semināros, kā arī ražotāja „CNC Cosmetics” kursu ciklos Vācijā.

Mūsu rīkotās apmācības Tallinā un Tartu sniedz kosmetologiem iespēju nemitīgi pilnveidot savas prasmes un būt vieniem no pirmajiem, kuri praksē pielieto mūsu produktu un procedūru inovācijas. Pie mums jūs varat pasūtīt arī atsevišķu apmācību, kas būs paredzēta konkrēti jūsu salonam.

Apmācību organizējam mazās grupās (6–15 cilvēki), to dalībnieki labi iesaistās mācību procesā, gūst daudz jaunu zināšanu, saņem izdales materiālus un, atkarībā no apmācību tēmas, var sekot paraugprocedūras demonstrējumam.

Vēlaties iegādāties vai nomāt kosmetoloģisko aparātu? Sazinieties ar mums!

  Matiss Karro
  CEO:
  (+371) 28449062
  info@beautyinstitute.lv

  Importētājs, izplatītājs:
  CNC Cosmetic Latvia SIA
  Reģistrācijas numurs: 44103128824
  PVN numurs: LV44103128824

  Privacy Policy