Effekt-Hyal8Serum-Ebene (2) (1) (1)

Effect Hyal8 serums 15 ml

Pieejams: In stock SKU: 101830S Category:
Cena ir redzama partneriem
  • Apraksts

Apraksts

Grezns serums ar 8 molekulu hialuronskābi un zelta daļiņām, kas mīkstina ādu no iekšpuses un redzami samazina grumbas. Jūras kolagēns stiprina ādas struktūru un padara ādu elastīgāku. Āda kļūst gluda un iegūst svaigu, jauneklīgu sejas krāsu.

  • Efekts Hyal8 vegāns/dermaceitisks

Grezns multimolekulārais hialurona serums ar zelta pulveri

Serums ar zelta pulveri savelk ādu no iekšpuses un redzami samazina grumbas. Ulva Lactuca kolagēna pastiprinātājs no zaļajām aļģēm stiprina ādas struktūru, palielina elastību un blīvumu. Āda izskatās gludāka un jauneklīgāka.

Lietošana:
Pēc pilnīgas ādas attīrīšanas uzklājiet serumu uz sejas, kakla un dekoltē zonas un viegli iespiediet ādā, līdz tas pilnībā iesūcas. Otrajā solī nelielu seruma daudzumu atkal var viegli iestrādāt dziļākās grumbās. Pēc tam izmantojiet ierasto kopšanas krēmu.

Galvenās aktīvās sastāvdaļas:
Klasiskā augstas, vidējas un zemas molekulmasas hialuronskābe, acetilēta hialuronskābe, liposomāli iekapsulēta hialuronskābe, oligomēra hialuronskābe, šķērssaistīta hialuronskābe, acetil-D-glikozamīna hialuronskābe (vitālas baktērijas), Ulva Lactuca, pure zelts

Augstmolekulāra hialuronskābe 1200-1899 kDa, iedarbojas uz ādas virsmu, nodrošinot gludumu un mitrināšanu
Vidējās molekulārās hialuronskābes 200- 400 kDa, stiprina ādas aizsargbarjeru, piešķirot ādai elastību

Zemmolekulāra hialuronskābe 10-50 kD uzsūcas ādā HH, mitruma rezervuārs, redzama grumbu pacelšana
Šķērsšūta hialuronskābe- darbojas kā sūklis, uzsūcot mitrumu. Spēcīgs mitrinātājs, grumbu aizpildītājs. Palielina
ādas mitrumu par 68% 30 minūšu laikā.
Liposomāli iekapsulēta hialuronskābe – izcila ilgstoša mitruma uztvērēja. Nostiprina aizsargbarjeru, palielina elastību, saglabā mitrumu.
Oligomēra hialuronskābe – papildus hialuronskābei satur fermentus. Atbalsta fermentu darbību, vienlaikus pārtraucot kaitīgo enzīmu iedarbību. Veicina aktīvo vielu uzsūkšanos.
Acetilētā hialuronskābe – jaunākās paaudzes hialuronskābe, kas ir ārkārtīgi aktīva – nodrošina ilgstošu ādas mitrināšanu, samazina grumbiņas un smalkās krunciņas.
Acetil-D-glikozamīna hialuronskābe– veicina ādas dabiskās hialuronskābes veidošanos.
Botāniskā hialuronskābe – augu baktēriju hialuronskābe tiek iegūta no sēnītes

Tramella Fuciformis – kavē brīvo radikāļu bojājumus. Sinerģiska hialuronskābes forma ar citām hialuronskābes formām. Īpaši spēcīgs antioksidants.

Privacy Policy