wintercreme

Winter cream 30ml

Pieejams: In stock SKU: AN305060W Kategorijas: , ,
Cena ir redzama partneriem
  • Apraksts

Apraksts

Ziemas mētelis tavai ādai. Optimāla ādas kopšana un ideāla ādas aizsardzība aukstajā gadalaikā! Aukstums un iekštelpu apkures gaiss ādai ir grūts laiks. Āda kļūst sausāka, jutīgāka, kā arī ir saspringta, jo aukstais gaiss un siltinātais gaiss sausina ādu. 

Tauku ražošanās vairs nav tik aktīva, kad temperatūra nokrīt zem 9 ° C. Ādas aizsargbarjera tiek bojāta (lipīdu darba kvalitāte krītas ) un tas bieži izraisa ādas apsārtumu, iekaisuma sajūtu un niezi. Ādai nepieciešama jauna aizsardzība, lai cīnītos ar milzu mitruma zudumu un zemo tauku ražošanu. Ikdienas ādas kopšanas produkti bieži nav pietiekami šādos gadījumos. Šis bagātīgais ziemas krēms speciāli izstrādāts aukstajam gadalaikam un satur ļoti efektīvus vitamīnus un barojošās eļļas, kas pasargā ādu no auksta, skarba laika un sausa, karsta gaisa. Tāpat tam piemīt mīkstinoša un relaksējoša iedarbība, un krēms palīdz saglabāt ādas mitruma līmeni. 

Optimāla ādas kopšana, lai pasargātu no auksta vai sausa gaisa. Der sausai, jutīgai ādai un ziemas sporta cienītājiem. Krēms domāts visiem ādas tipiem.

Aktīvās vielas: cera alba, pantenols, vitamīns C, vitamīns E, glicerīns, lecitīns

Privacy Policy