lehtmask-vananemisvastane

Sheet mask prostructure (5 gab.)

Pieejams: In stock SKU: 101418 Kategorijas: , , ,
Cena ir redzama partneriem
  • Apraksts

Apraksts

Augstas kvalitātes bioloģiski noārdāma lokšņu maska ​​ar 5 kārtīgu hialuronskābes, emlica, opuncijas bumbieru un vīnogu cilmes šūnu ekstrakta aktīvo sastāvdaļu kokteili nobriedušai ādai, kurai nepieciešama reģenerācija.

IEDARBĪBA: Maskai ir intensīva mitrinoša iedarbība uz dziļākiem ādas slāņiem. Samazina esošās grumbas un atjauno ādas struktūru. Āda uzreiz izskatās gludāka un tonizēta ar vienmērīgu, mirdzošu sejas krāsu.

PIEMĒROTS: Visiem ādas tipiem.

Priekšrocības:

Bioloģiski noārdāms.
Izlīdzina un savelk ādu.
Izlīdzina sejas krāsu. Uztur/atjauno ādas struktūru
Var kombinēt ar Ultrasonic Beauty Light.

AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS:

Hialuronskābe: viena no intensīvākajām un vērtīgākajām mitruma saistvielām, saglabā vērtīgo mitrumu ādas augšējos slāņos, redzami izlīdzina sausuma līnijas un savelk ādu no iekšpuses.

Emblica: kavē tirozināzes un melanīna ražošanu un ādas pigmentu veidošanos, padarot ādu vienmērīgu un mirdzošu. Emblica® darbojas arī kā spēcīgs dabisks antioksidants, lai aizsargātu ādu no piesārņojuma un priekšlaicīgas novecošanas.

Opuncija: satur visas ādai svarīgās uzturvielas, kas nepieciešamas, lai āda paliktu vesela un jauneklīga.

Vīnogu cilmes šūnu ekstrakts: apgādā sausu ādu ar mitrumu, aizsargā pret brīvajiem radikāļiem un novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos.

Peptīdu komplekss Liocels un vara peptīds palīdz transportēt aktīvo vielu dziļāk

LIETOŠANA: Izņemiet sejas masku no maisiņa un atlokiet. Noņemiet balto aizsargplēvi un uzklājiet masku uz rūpīgi attīrītas ādas un noņemiet pēc 15-20 minūtēm. Viegli iespiediet aktīvās sastāvdaļas seruma paliekas ādā, līdz tās pilnībā iesūcas ādā. Pēc tam turpiniet ar ikdienas ādas kopšanas rutīnu.

Privacy Policy