lehtmask-vananemisvastane

Sheet mask prostructure (5 gab.)

Pieejams: In stock SKU: 101418 Kategorijas: , , ,
Cena ir redzama partneriem
  • Apraksts

Apraksts

Augstas kvalitātes bioloģiski noārdāma lokšņu maska ​​ar 5 kārtīgu hialuronskābes, emlica, opuncijas bumbieru un vīnogu cilmes šūnu ekstrakta aktīvo sastāvdaļu kokteili nobriedušai ādai, kurai nepieciešama reģenerācija.

IEDARBĪBA – maskai ir intensīva mitrinoša iedarbība uz dziļākajiem ādas slāņiem. Samazina esošās grumbas un atjauno ādas struktūru. Jau pēc pirmās maskas uzklāšanas āda izskatās gludāka un tonizētāka, ar vienmērīgu, mirdzošu sejas krāsu.

PIEMĒROTS – visiem ādas tipiem.

Priekšrocības:

  • Bioloģiski noārdāms.
  • Izlīdzina un savelk ādu.
  • Izlīdzina sejas krāsu.
  • Uztur/atjauno ādas struktūru
  • Var kombinēt ar Ultrasonic Beauty Light.

AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS:

Hialuronskābe – viena no intensīvākajām un vērtīgākajām mitruma saistvielām, saglabā vērtīgo mitrumu ādas augšējos slāņos, redzami izlīdzina sausuma līnijas un savelk ādu no iekšpuses.

Emblica – kavē tirozināzes un melanīna ražošanu un ādas pigmentu veidošanos, padarot ādu vienmērīgu un mirdzošu. Emblica® darbojas arī kā spēcīgs dabisks antioksidants, lai aizsargātu ādu no piesārņojuma un priekšlaicīgas novecošanas.

Opuncija – satur visas ādai svarīgās uzturvielas, kas nepieciešamas, lai āda paliktu vesela un jauneklīga.

Vīnogu cilmes šūnu ekstrakts – apgādā sausu ādu ar mitrumu, aizsargā pret brīvajiem radikāļiem un novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos.

Peptīdu komplekss Liocels un vara peptīds palīdz transportēt aktīvo vielu dziļāk

LIETOŠANA – Izņemiet sejas masku no maisiņa un atlokiet. Noņemiet balto aizsargplēvi un uzklājiet masku uz rūpīgi attīrītas ādas,  ļaujiet iedarboties 15-20 minūtes. Viegli iespiediet seruma paliekas ādā līdz tās pilnībā iesūcas. Turpiniet ar ikdienas ādas kopšanas rutīnu.

Privacy Policy