plasma solution 2018 – medical skin spray

Medical Skin Spray 75ml

Pieejams: Nav noliktava SKU: 121002 Kategorijas: , ,
Cena ir redzama partneriem
  • Apraksts

Apraksts

Smidzinātājs ir viegli un ātri lietojams, darbojas uz ādas kā aizsargājošs hidrogels. Mitrina ādu un veido vieglu aizsargplēvi uz ādas.
Piemērots lietošanai uz ādas kairinājumiem, brūcēm, netīras ādas un visām citām iekaisuma un mikrobu problēmām. Produkts nav kairinošs un nesāpīgs. Lietošanas ilgums nav ierobežots. Produkts tiek izmantots tīrīšanai, mitrināšanai, ilgstošai mitrināšanai, un aerosols rada ideālu vidi brūču sadzīšanai, tādējādi atbalstot dabisko dziedināšanas procesu. Nātrija hipohlorīts <0,08% (elektroķīmiski aktivēts minerālsāļu šķīdums),
ir ļoti plaša spektra baktēriju, vīrusu, toksīnu un sēnīšu iznīcināšanas līdzeklis, nodrošinot intensīvu un efektīvu tīrīšanu.

Lietošanas norādījumi: pirms lietošanas pudeli sakratīt! Pirms lietošanas ieteicams lietot medicīnisko ādas tīrīšanas līdzekli, kas ir piemērots intensīvai ādas tīrīšanai. Izsmidziniet aerosolu ar īsiem intervāliem vairākas reizes, līdz āda ir pilnībā samitrināta. Neliela hlora smaka ir produkta efektivitātes un aktivitātes pazīme. Smarža ātri pazūd. Bez blakusparādībām un bez alerģiskām reakcijām Nav mijiedarbības ar citām aktīvajām vielām. Rūpīgi jāapsver zāļu lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā.
Nelietojiet plazmas aerosolus asiņojošām brūcēm. Drošības instrukcijas: Tikai ārīgai lietošanai. Izvairieties no saskares ar acīm.
Sargāt no bērniem. Izmantojiet tikai nesabojātas produktu pudeles. Produktus drīkst izmantot tikai norādītajā derīguma termiņā un pēc atvēršanas, bet ne ilgāk kā 3 mēnešus.

NB! Piemērots lietošanai ar CNC coldPlazma

Privacy Policy