pl-spray

Medical Skin Spray 75ml

Pieejams: Nav noliktava SKU: 121002 Kategorijas: , ,
Cena ir redzama partneriem
  • Apraksts

Apraksts

Sprejs ir viegli un ātri lietojams, darbojas uz ādas kā aizsargājošs hidrogēls. Mitrina ādu un veido vieglu aizsargplēvi uz ādas.

Piemērots lietošanai uz ādas kairinājumiem, brūcēm, netīras ādas un visām citām iekaisuma un mikrobu problēmām. Produkts nekairina ādu un ir nesāpīgs. Lietošanas ilgums nav ierobežots. Produkts tiek izmantots attīrīšanai, mitrināšanai, ilgstošai mitrināšanai, aerosols rada ideālu vidi brūču dzīšanai, tādējādi atbalstot dabisko dzīšanas procesu. Produkta sastāvā esošais nātrija hipohlorīts <0,08% (elektroķīmiski aktivēts minerālsāļu šķīdums) ir ļoti plaša spektra baktēriju, vīrusu, toksīnu un sēnīšu iznīcinātājs, kas ļauj veikt intensīvu un efektīvu tīrīšanu.

Priekšrocības:

  • nekairina ādu
  • izmanto plaši un lokāli
  • veido aizsargplēvi un veicina atveseļošanos

Piemērots: Mikrobu izraisītām ādas problēmām.

Aktīvā vielas: nātrija hipohlorīts <0,08% (elektroķīmiski aktivēts minerālsāļu šķīdums).

Lietošana: pirms lietošanas sakratiet pudeli! Pirms lietošanas ieteicams lietot Medical Skin Cleanser, kas piemērots intensīvai ādas attīrīšanai. Izsmidziniet aerosolu vairākas reizes ar nelieliem intervāliem, līdz āda ir pilnībā mitrināta. Neliela hlora smaka liecina par produkta efektivitāti un aktivitāti. Smarža ātri iztvaiko. Nav blakusparādību un alerģisku reakciju.Nav mijiedarbības ar citām aktīvajām sastāvdaļām. Rūpīgi jāapsver produkta lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā.
Nelietojiet plazmas aerosolus asiņojošām brūcēm.

Drošības norādījumi: Tikai ārējai lietošanai. Izvairieties no saskares ar acīm.
Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Izmantojiet tikai nebojātus produktus. Produktu var lietot tikai norādītajā derīguma termiņā un pēc atvēršanas izlietot ne ilgāk kā 3 mēnešos.

NB! Piemērots lietošanai ar CNC ColdPlazma

Privacy Policy