longlash

Long Lash Power Serum

Pieejams: In stock SKU: 305050 Kategorijas: , , ,
Cena ir redzama partneriem
  • Apraksts
  • Papildu informācija

Apraksts

Serums, kas Eiropas Skaistuma forumā ieguvis I vietu 

Inovatīvais skropstu audzēšanas serums palīdzēs Tev iegūt garas un biezas skropstas. Ideāls serums mākslīgo skropstu nēsātājām. Nesatur silikonus, parafīnus un parabēnus. 

Zvaigznes izskats ar neatvairāmām skropstām. Inovatīvais skropstu audzēšanas serums palīdzēs tev iegūt iespaidīgi garas un biezas skropstas. Atjaunojošo aktīvo vielu sastāvs (miristoila pentapeptīds -17) stimulē skropstu augšanu un stiprina skropstu matiņus. Regulāra lietošana (divu nedēļu laikā) rezultējas redzami garākās un biezākās skropstās. Skropstas ir apjomīgākas, stiprākas un veselākas. Barojošais aloe vera ekstrakts kopā ar pantenolu nodrošina skropstām mitrumu un sniedz tām elastību. Lietot katru dienu, vēlams, vakaros. Sākumā attīrīt acu zonu un skropstas. Pirms seruma lietošanas pārliecies, vai lainera zona ir bez taukiem un sausa. Uzklāj serumu vienmērīgi lainera zonas veidā uz skropstu robežas. Ļauj nožūt.

Aktīvās vielas: kurkuma, sarkanais āboliņš, miristoila pentapeptīds-17, aloe vera ekstrakts, pantenols, Eyebright extrakt, biotinola tripeptīds -1, acetila tetrapeptīds-3 

Papildu informācija

Kogus

6 ml

Privacy Policy