intens

Skin2derm intensive protector

Cena ir redzama partneriem
  • Apraksts
  • Papildu informācija

Apraksts

Bagātīgs multifunkcionālais krēms ļoti sausai, jutīgai un bojātai ādai, kam nepieciešama atjaunošana un rūpes. Krēms līdzsvaro ādā mitrumu un lipīdus. Atjauno šūnu struktūru.

Satur vitamīnu E, A un C kompleksu, kas aizsargā ādu pret brīvajiem radikāļiem, ko rada UV starojums, piesārņojums vai stress. Koenzīms Q10 aizsargā ādas šūnas un palīdz palēnināt novecošanās procesu. Rada aizsardzību pret kaitīgo UV starojumu. Keramīdi un lecitīns aizsargā ādu pret mitruma zudumu. Augu hormonu (yama ekstrakts un sojas proteīns) nospriego ādu un palīdz atjaunot ādas šūnas ilgtermiņā.

Hialuronskābe aizpilda ādas tukšumiņus, piepaceļ ādu, izlīdzina grumbiņas un ādu. Dipeptīdi nodrošina spēcīgu nospriegošanu un sniedz ādai nostiepšanu ilgtermiņā. Krēmu var lietot gan kā dienas, gan kā nakts krēmu. Var izmantot arī kā masāžas krēmu ātrākai ādas atjaunošanai. Produkts pasargā ādu no aukstuma un vēja, sniedzot atjaunošanu no ziemas sala radītā saspringuma. Darbīgās vielas: vitamīni A, C un E, keramīdi, lecitīns, fitohormons, Q10, dipeptīdi, hialuronskābe, yama ekstrakts, sojas proteīns. 

Papildu informācija

Kogus

150 ml, 50 ml

Privacy Policy