dna

STEM CELL DNA 24h-Cream

SKU: N/A Kategorijas: ,
Cena ir redzama partneriem
  • Apraksts
  • Papildu informācija

Apraksts

TAGAD AR ATJAUNINĀTU SASTĀVU!

Ļoti efektīvs, atdzīvinošs 24h krēms ar ābolu cilmes šūnām.

Atjaunojošs 24 stundu krēms jauneklīgi tonizētai ādai. Atbalsta ādas aizsardzības sistēmu un aizsargā ādu no negatīvas vides ietekmes. Tiek aizsargātas ādas cilmes šūnas un regulēts ādas mitruma līdzsvars.

Ābolu cilmes šūnu izmantošana var nepārprotami aizkavēt ādas novecošanos, aizsargājot vitāli svarīgās ādas cilmes šūnas. Rezultātā āda ilgāk saglabājas jauna un izskatās gaišāka un dzīvīgāka!

Priekšrocības:

  • Aizsargā ādas cilmes šūnu ilgmūžību
  • Palielina ādas cilmes šūnu vitalitāti
  • Cīnās ar ādas hronoloģisko novecošanos
  • Palielina ādas spēju atjaunoties
  • Uzlabo ādas struktūru un tvirtumu ap acu zonu

Piemērots: normālai un sausai ādai, kurai nepieciešama atjaunošana

Aktīvās vielas:

Ābolu cilmes šūnu ekstrakts (Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract) – liposomāli iekapsulētas ābolu cilmes šūnas, lai aizsargātu ādas cilmes šūnas, atstājot ādu ilgāk jauneklīgu.

Garās un īsās ķēdes hialuronskābe – piesātina ādu ar ilgstošu mitrumu, paceļ grumbu pamatni un piešķir jauneklīgu, pilnvērtīgu sejas krāsu. Hialuronskābe ir nostieptas ādas garantija.

Glycoin, Glycoin® (Glyceryl Glucoside) – daudzfunkcionāla pretnovecošanās viela ar spēcīgām šūnu stimulējošām īpašībām. Atjaunojošs enerģijas pastiprinātājs, īpaši nogurušai, saspringtai vai nobriedušai ādai.

Matrixyl™ 3000 (Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7) –

Palmitoyl Tripeptide-1 Šūnu saistošais peptīds palielina ādas kolagēna un hialuronskābes ražošanu.

Palmitoiltetrapeptīdam-7 piemīt pretiekaisuma iedarbība. Kopā tie var nostiept ādu un paātrināt tās atjaunošanos.

Ektoīns – ļoti efektīva, daudzfunkcionāla un 100% dabiska aktīvā sastāvdaļa. Ir pierādīts, ka tā novērš ādas un šūnu bojājumus un veicina novecojušas un bojātas ādas atjaunošanos.

Zīds – kam ir ādu nogludinoša un kopjoša iedarbība. Tas tiek panākts pateicoties diviem tajā esošajiem stiprības proteīniem – fibroīnam un sericīnam.

Pentavitine, Pentavitin® (Saccharide Isomerate) – ir ādai identisks ogļhidrātu komplekss, kas spēj nodrošināt ilgstošu ādas mitrināšanu līdz pat 72 stundām!

Askorbilpalmitāts (C vitamīna palmitāts) – kā taukos šķīstoša forma, tas labāk uzsūcas ādā un ir stabilāks nekā ūdenī šķīstošā C vitamīna forma. Spēcīgs antioksidants, kas stimulē šūnu atjaunošanos un tādējādi veicina brūču dzīšanas procesus.

Tokoferols (E vitamīns) – ir svarīga taukos šķīstoša aktīvā viela, kas dziļi mitrina, izlīdzina grumbas un uzlabo brūču dzīšanu.

Alantoīns – piemīt ādu izlīdzinoša iedarbība, kas palīdz atjaunot īpaši raupju ādu, stimulē jaunu šūnu veidošanos un audu reģenerāciju.

Šī sviests – veicina šūnu atjaunošanos, mitrina, izlīdzina, baro un aizsargā gan sausu, gan barjeras traucētu ādu.

Glicerīns, kas ir ādas mitrināšanas sistēmas sastāvdaļa, tiek saukts arī par dabisko mitrināšanas faktoru (NMF). Pateicoties ūdens piesaistes spējai, tas nodrošina, ka no ādas iztvaiko mazāk ūdens, tādējādi palielinot ādas mitrumu.

Papildu informācija

Kogus

100 ml, 50 ml

Privacy Policy