dna

STEM CELL DNA 24h-Cream

SKU: N/A Kategorijas: ,
Cena ir redzama partneriem
  • Apraksts
  • Papildu informācija

Apraksts

TAGAD AR ATJAUNINĀTU SASTĀVU!

Ļoti efektīvs, atdzīvinošs 24h krēms ar ābolu cilmes šūnām.

Atjaunojošs 24 stundu krēms jauneklīgi pievilktai ādai. Atbalsta pašas ādas aizsardzības sistēmu un aizsargā ādu no negatīvas vides ietekmes. Tiek aizsargātas ādas cilmes šūnas un regulēts ādas mitruma līdzsvars.

Izmantojot ābolu cilmes šūnas, ādas novecošanos var nepārprotami aizkavēt, aizsargājot vitāli svarīgās ādas cilmes šūnas. Rezultātā āda ilgāk paliek jaunāka un izskatās gaišāka un dzīvīgāka!

Priekšrocības:

  • Aizsargā ādas cilmes šūnu ilgmūžību
  • Palielina ādas cilmes šūnu vitalitāti
  • Cīnās ar ādas hronoloģisko novecošanos
  • Palielina ādas elastību
  • Uzlabo ādas struktūru un tvirtumu ap acu kontūru
  • Piemērots: normālai un sausai ādai, kurai nepieciešama atjaunošana

Aktīvās sastāvdaļas:

Malus Domestica augļu šūnu kultūras ekstrakts – liposomāli iekapsulētas ābolu cilmes šūnas, lai aizsargātu ādas cilmes šūnas, atstājot ādu ilgāk jauneklīgu.

Garās un īsās ķēdes hialuronskābe – piesātina ādu ar ilgstošu mitrumu, paceļ krunciņas un piešķir jauneklīgu, pilnvērtīgu sejas krāsu. Hialuronskābe ir nostieptas ādas garantija.

Glycoin, Glycoin® (Glyceryl Glucoside) – daudzfunkcionāls pretnovecošanās viela ar spēcīgām šūnu stimulējošām īpašībām. Atjaunojošs enerģijas pastiprinātājs, īpaši nogurušai, saspringtai vai nobriedušai ādai.

Matrixyl™ 3000 (Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7) –

Palmitoyl Tripeptide-1 Šūnu saistošais peptīds palielina ādas kolagēna un hialuronskābes ražošanu.

Palmitoiltetrapeptīdam-7 piemīt pretiekaisuma iedarbība. Kopā tie var nostiept ādu un paātrināt tās atjaunošanos.

Ektoīns – ļoti efektīva, daudzfunkcionāla un 100% dabīga aktīvā sastāvdaļa. Ir pierādīts, ka tas novērš ādas un šūnu bojājumus un veicina novecojušas un bojātas ādas atjaunošanos.

Zīds, kam ir ādai nogludinoša un kopjoša iedarbība, ir pateicoties diviem tajā esošajiem stiprības proteīniem – fibroīnam un sericīnam.

Pentavitine, Pentavitin® (Saccharide Isomerate) – ir ādai identisks ogļhidrātu komplekss, kas spēj nodrošināt ilgstošu ādas mitrināšanu līdz pat 72 stundām!

Askorbilpalmitāts – kā taukos šķīstošs, tas labāk uzsūcas ādā un ir stabilāks nekā ūdenī šķīstošā C vitamīna forma. Spēcīgs antioksidants, kas stimulē šūnu atjaunošanos un tādējādi veicina brūču dzīšanas procesus.

Tokoferols (E vitamīns) – ir svarīga taukos šķīstoša aktīvā viela, kas dziļi mitrina, izlīdzina grumbas un uzlabo brūču dzīšanu.

Alantoīns – iedarbojas uz ādu nogludinoši, kas palīdz atjaunot īpaši raupju ādu, stimulē jaunu šūnu veidošanos un audu reģenerāciju.

Šī sviests veicina šūnu atjaunošanos, mitrina, izlīdzina, baro un aizsargā gan sausu, gan barjeras ādu.

Glicerīns, kas ir pašas ādas mitrināšanas sistēmas sastāvdaļa, tiek saukts arī par dabisko mitrināšanas faktoru (NMF). Pateicoties ūdens piesaistes spējai, tas nodrošina, ka no ādas iztvaiko mazāk ūdens, tādējādi palielinot ādas mitrumu.

Papildu informācija

Kogus

100 ml, 50 ml

Privacy Policy