bio-oxygel-50-ml

2B Bio Oxygel – enerģētisks ekstrakts

SKU: N/A Kategorijas: ,
Cena ir redzama partneriem
  • Apraksts
  • Papildu informācija

Apraksts

Regulāra lietošana neitralizē brīvos radikāļus (galvenais daudzu novecošanās pazīmju cēlonis), atjauno šūnas ar pievienotu skābekli. Tas arī labāk transportē pārējās tālāk norādīto procedūru sastāvdaļas ādā. 2B Bio Oxygel ir īpaši aktīvs pretnovecošanās mitrinošs koncentrēts ekstrakts. Pēc tam jālieto mitrinātāji.

Procedūras laikā: Oxygel mazina 2B Bio pīlinga radīto tirpšanas sajūtu, apgādājot ādu ar skābekli un stimulējot asinsriti

Galvenās aktīvās vielas:

Perfluorodekalīns: aktīvā sastāvdaļa, kas palielina skābekļa līmeni ādā. Tiklīdz šūnu vielmaiņa ir labāk apgādāta ar skābekli, tā stimulē kolagēna ražošanu. Āda kļūst gludāka un stingrāka, izskatās redzami jaunāka.
Sepicalm®: nomierinošs lipoamino komplekss, kas bagātināts ar magniju un kāliju, kas darbojas kā aizsargvairogs pret ārējiem kaitīgiem elementiem (piesārņojums, stress, tabaka, gaisa kondicionieri, ultravioletais starojums…).
Atlas®: augstas veiktspējas mitrinātājs.

Rezultāti:

Vairāk skābekļa = vairāk vitalitātes. Atjaunojot jauneklīgu mirdzumu un mirdzošu ādu, oksigels palīdz jūsu vaibstiem izskatīties relaksētākiem.

Atsvaidzinošākā želeja, kas padara ādu neticami maigu. Tīra un veselīga āda!

Kā izmantot:

No rīta un vakarā, pirms 2B Bio Hydravit kopšanas krēma. Neaizmirstiet uzklāt Oxygel kakla aizmugurē, zem zoda un roku aizmugurē. Šīs bieži aizmirstās vietas rada daudz iespēju nodarīt kaitējumu videi.

Papildu informācija

Kogus

150 ml, 50 ml

Privacy Policy